2006-02-05

Z hlavní stránky zmizela anketa kvůli zpomalování při načítání hlavní stránky webu, pokud budete mít nějaké nápady či připomínky, je lepší Návštěvní kniha nebo rovnou fórum a v sekci Můj blog konečně přibyl nový příspěvek.

2006-01-25

Byly přesunuty dosavadní články ze sekce Můj blog do sekce Články a příspěvky, protože jsem dospěl k názoru, že do blogu se hodí spíše kratší a hlavně aktuálnější zápisky - ty sem nyní budu psát (mimochodem už je tam první). Sekce Galerie fotek se rozrostla o novou fotogalerii Zasněžené Měchenice. Též v sekci Něco o mně jsem pozměnil a předělal několik údajů. Dále jsem přidal do sekce Odkazy nový odkaz na stránky s výukovými programy pro psaní na klávesnici a upravil popis jedné sekce. Také jsem přejmenoval sekci Různé vychytávky na Moje tvorba - souvisí to s budoucími úpravami webu. Dále sem byly přidány odkazy na mé další webové prezentace. Také přibyl článek v sekci Editorial a trochu byl pozměněn text na úvodní stránce. Tak a to je pro dnešek snad vše. UF!

2005-12-22

V sekci Odkazy přibyl v kategorii Zajímavosti a mé okolí jeden odkaz na zajímavý web o mé rodné železnici.

2005-12-11

V sekci Můj blog zase přibyl nový článek o Národním muzeu. Konečně jsem se také dostal k roztřídění odkazů v sekci Odkazy do kategorií podle tématu. Také jsem pozměnil pořadí v hlavním menu - prohodil jsem sekci Historie a Odkazy, neboť mi to přijde logické. V sekci Historie jsem upravil záložky tak, aby neodporovaly standardům, což asi nepoznáte. Též jsem přišel na menší chybu v zobrazení copyrightu na hlavní stránce sekce Prohlídka Měchenic a opravil ji.

2005-11-25

Sekce Můj blog se opět rozrostla o jeden nový článek.

2005-11-23

Přidal jsem k dalším pěti článkům v sekci Můj blog možnost reakce na článek.

2005-11-21

Poupravil jsem úvodní text v sekci Můj blog a přibyl zde nový článek o policii. Možná vás také potěší nová možnost reakce tyto články (díky fóru). Z časového důvodu je tato možnost dostupná zatím jen u 4 nejnovějších článků.

2005-11-07

Dnes na svém webu spouštím RSS kanál, bližší informace zjistíte kliknutím na odkaz RSS hned pod verzí webu vpravo nahoře. Tato novinka by vás měla upozornit vždy, když zaktualizuji tento web.

2005-11-06

Informace o verzi webu je nyní nově ostylovaná a myslím, že to vypadá příjemněji  . Nově jsem také dal na všechny stránky můj copyright, čtenář si pak lépe uvědomí, od koho texty, obrázky a jiné materiály pocházejí a komu by měl napsat v případě jejich dalšího kopírování atd.

2008-08-31: Zbytek historie webu jsem odstranil, neboť text byl velice neaktuální...

Valid HTML 4.01!


 
Historie webu
 Verze 4.30


Další stránky: 1 2 3

Přihlášení
RSS