2008-08-31

Dnes jsem na web nahrál změny za poslední týden. Byla kompletně předělána sekce Historie webu a Můj blog. Nyní mohu do těchto sekcí rychle přidávat texty, které se ukládají do databáze. V těchto sekcích bylo znatelně vylepšeno i stránkování. Tato změna souvisí i s uvedením mého blog systému Blogspen. Nově je vidět i tlačítko Přihlášení/Odhlášení. Pokud má stránka i verzi pro tisk, odkaz na ní je hned pod nadpisem (dříve bylo jinde). Pokud nyní něco napíši do blogu, už to nebudu psát do sekce Historie webu a ani se kvůli tomu nebude zvyšovat číslo verze stránek. A aby toho nebylo dost, předělal jsem RSS kanál tohoto webu tak, že je nyní generován podle aktuálních položek historie (tuto funkci bych ještě rád vylepšil), bohužel jsem však musel změnit adresu kanálu. V sekci Historie webu jsem vymazal všechny příspěvky do 6. 11. 2005. Věřím, že tyto změny webu prospějí (hlavně budu moci lépe přidávat příspěvky, takže jich bude více).

2008-08-04

Dnes byla po dlouhé době aktualizována sekce Galerie fotek a také jsem trochu vylepšil interní vyhledávání na tomto webu. Výsledky nyní budou zobrazeny přímo v designu tohoto webu. Také jsem výrazně zaktualizoval sekci Moje tvorba, kromě odkazů na mé stránky jem přidal i jeden "vtipný" obrázek.

2008-07-13

Sekce Download byla rozšířena o mé vlastní programy a skripty.

2008-07-05

Web byl přesunut na tuto adresu. Dále byla aktualizována sekce Něco o mně. Můj uvedený věk bude nyní každý den přesný (zajistil jsem to svým skriptem), stejně tak i rok u copyrightu. Vzhledem k tomu, že fórum prakticky nebylo použito, bylo zrušeno. Hlavní stránka a sekce Podpora tohoto webu byla též aktualizována.

2007-05-13

V sekci Můj blog přibyl nový zápisek (konečně).

2007-04-07

V sekci Tipy a triky přibyl seznam zkratek používaných při komunikaci na internetu.

2007-03-12

Byla aktualizována sekce Něco o mně a také jsem přidal příspěvek do sekce Můj blog.

2007-01-27

Přidán tip na stránky s mobilními telefony na hlavní stránku. S tím také souvisí přidání nového odkazu do sekce Odkazy. Také jsem přidal nový příspěvek do sekce Můj blog a dále jsem aktualizoval datum u copyrightu na každé stránce.

2006-11-05

Po delší době jsem zas přidal nový článek do sekce Články a příspěvky. Trochu jsem upravil sekci Něco o mně (jabber adresa aj.) a mírně jsem zaktualizoval stránku s informacemi o mém RSS kanálu. Trochu jsem si také pohrál se sekcí BenQ-Siemens, ale uznávám, že by potřebovala pořádně předělat nebo zrušit... Kromě toho taky přibyl kratší zápisek v sekci Můj blog.

2006-10-07

Jelikož bylo mé fórum (nyní již zrušeno) napadeno spamem, celé jsem jej od tohoto balastu vyčistil a upgradoval na verzi, která by snad proti spamu už měla být více imunní. Dále jsem vylepšil sekci Návštěvní kniha o nové, větší a hezčí smajlíky. A v neposlední řadě jsem trochu upravil sekci Něco o mně.

Valid HTML 4.01!


 
Historie webu
 Verze 4.30


Další stránky: 1 2 3

Přihlášení
RSS