Vítám vás na stránce mého osobního blogu. Pokud nevíte, co to blog je, pak vězte, že je to něco jako internetový deník. Pokud naleznete v článcích nějaké chyby (pravopisné i faktické), pošlete mi upozornění na můj email liborse@mechenice.net.
Pozn.: Články do 24. ledna 2006 byly z blogu přeneseny do sekce Články a příspěvky.

2013-12-20: Velká událost :-)

Tak a je to tady. Včera jsem se stal hrdým otcem naší Elišky.  Váží 2,29 kg a má 46 cm.

2013-12-05: Po více jak roce...

Je neskutečné, jak ten čas letí.  Projekt Výletsepsem.cz se za tu dobu trochu rozrostl a konečně již pracuji na mém novém webu. Nechte se překvapit. Nicméně mám nyní kapku jiné starosti (či spíše radosti), konkrétně jednu malou v bříšku mé přítelkyně.

2012-05-15: Zas po roce

Jak vidno, člověk má občas tolik starostí, že zapomene na to, co slíbil. Já nezapomněl, ale bylo tolik starostí, že na stránky mi opět nevyšel čas. Už jsem si ale koupil doménu a chystám profesionálnější stránky, než jsou tyto, snad už s aktuálním obsahem.  Pokud ale toužíte po mých textech, navštivte SvětAndroida.cz. Již nějakou dobu tam jsem redaktorem, takže tam na mé texty občas narazíte. Rozhodně ale navštivte i můj projekt Výletsepsem.cz, na kterém pracuji s přáteli - je určen především pro pejskaře, ale i ostatní zde najdou typy na různé výlety. Doufám, že další příspěvek nepřidám až zase za rok.

2011-05-26: Pořád tu jsem... ;)

Možná se zdá, že jsem se "vypařil" ze světa internetu. Opak je pravdou a upřímně doufám, že v brzké době to bude znát i na těchto stránkách.  Prozradím, že krom jiného jsem se začal věnovat vývoji svého vlastního redakčního systému a rozjel jsem projekt www.webspen.cz. Mám toho moc, ale věřím, že brzy si najdu čas i na tyto stránky.

2010-01-04: Šťastný nový rok, plány, geocaching atd.

Po delší době se zas hlásím. Jako to teď dělá každý, i já vám dodatečně přeji mnoho úspěchů v nadcházejícím roce 2010 (a nejen v něm), hlavně přeji zdraví, štěstí a pohodu - to je to, co je nejdůležitější.

Možná, že je teď tento web "mírně" neaktivní, to ale hodlám v tomto roce změnit. Krom této části je editace webu zdlouhavá a složitá, to se změní tím, že sem nasadím svůj (ano, opravdu mnou vytvořený) redakční systém Webspen, který tvořím ve spolupráci se svým kolegou. Zatím nic nebudu slibovat - mám práci i na jiných projektech, stále ještě chodím do školy a řeším i další světské záležitosti.  Krom toho uvažuji o změně adresy, ale tato bude také fungovat, to se ještě uvidí.

Co se týče geocachingu, rád bych se pochlubil, že jsem se zapojil už i aktivně - založil jsem svojí vlastní kešku. Na kontě už mám přes sto nalezených keší se kterými mi pomohla i má přítelkyně, čímž jí tímto děkuji.

Snad si zas brzy najdu čas sem napsat, tento měsíc mě toho čeká opravdu hodně, takže držte palce.

Valid HTML 4.01!


 
Můj blog
 Verze 4.30


Další stránky: 1 2 3 4 5 6

Přihlášení
RSS